TOUR Du lịch online
Chọn quốc gia và điểm đến
Tìm kiếm nâng cao
Aegeon - Hy lạp - Hy lạp - đảo - Ios - Greece
Aegeon
Vận chuyển:
đường hàng không
Sân bay:
AIRPORT Ruzyně International Airport
Khởi hành:
-
Bảng:
Ăn sáng
50 mDistance sea
  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Hotel Aegeon
Hạng khách sạn: **+
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, vana nebo sprcha), SAT-TV, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek), lednicí a balkonem nebo terasou.
Poloha
Hotel situován v zahradě. Má výbornou polohu v blízkosti centra letoviska Mylopotas a je situován v bezprostřední blízkosti vyhlášené zlaté pláže (hotel je oddělen od pláže pouze pobřežní komunikací, lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek). V centru letoviska Mylopotas si přijdou na své milovníci večerních procházek. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.
Vybavení
K hotelu patří recepce, hala kde se podávají snídaně, Wi-Fi (ve vybraných prostorách zdarma), pool bar, bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a půjčovna aut.
Sport a zábava
Večerní vyžití v centru letoviska Mylopotas. Dobré autobusové spojení do blízkého hlavního města Ios (Chora). Vodní sporty na pláži (za poplatek).
Loading...

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.