Aegeon, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, Greece, 18.9.2018, Không bao gồm ăn
Aegeon
LM
Ngày:
18.9. – 25.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / 7 Đêm
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Không bao gồm ăn
Tour number:134365017
17 490 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

50 mDistance sea
  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Aegeon Hotel
Poloha a popis
Aegeon Hotel má vynikající polohou v centru Mylopotas Beach v Ios. Nabízí skvělé služby v kombinaci s idylickým prostředím. Komplex se skládá ze 2 budov obklopených rostlinami. Ostrov Ios je známý pro jeho rušný noční život, zlaté pláže a charakteristickou architekturu.
Vybavení hotelu
Pro hotelové hosty je zde k dispozici bazén, zahrada, sluneční terasa, nekuřácké pokoje, trezory, klimatizace, bar, Wi-fi připojeni k internetu ve společných prostorech (zdarma), úschovna zavazadel, parkoviště.
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí, klimatizací (za poplatek), trezor (za poplatek), rychlovarnou konvicí, lednicí, balkonem nebo terasou
Stravování
Snídaně
Pláž a plážový servis
Písečná pláž je pouze přes místní komunikaci
Lehátka a slunečníky za poplatek.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor, lehátka a slunečníky na pláži
Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

TOTO UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Venkovní bazén, možnosti zábavy v centru letoviska
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK