Aquapalace, CH Séc, Prague and surroundings, 2.9.2018, Ăn sáng
Aquapalace
Ngày:
2.9. – 3.9.2018
Change tour date
Thời gian:2 ngày / Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:145290737
1 960 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

  • Air conditioning
  • Indoor swimming pool
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
  • thích hợp dành cho trẻ em
  • Wellness
  • Máng trượt nước
Accommodation designation according to Tour operator: HOTEL AQUAPALACE
Poloha
hotel je součástí jednoho z největších aquaparků ve střední Evropě, leží v nákupním a zábavním centru Praha-Čestlice, jen 14 km od centra hlavního města, při příjezdu od Brna. Od hotelu je zavedena autobusová kyvadlová linka do stanice metra Opatov a zpět.
Koupání
aquapark Aquapalace je unikátní sportovně-relaxační komplex. Vodní svět o rozloze 9.150 m2 je tvořen několika částmi: Palácem pokladů (bazén s mořským příbojem, vrak pirátské lodi, brouzdaliště, dětské vodní hřiště se skluzavkou, masážní lavice, vířivka), Palácem dobrodružství (šest tobogánů dlouhých až 140 metrů, 3 strmé skluzavky, spacebowl, visuté tobogány, divoká řeka, pomalá řeka vedoucí do jeskyně,..), Palácem relaxu (19 metrů dlouhý plavecký bazén, vířivka, masážní lavice a lehátka na relaxační terase), venkovní zónou (bazén s vířivými lavicemi, dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště). Rozsáhlý saunový svět (14 saun), moderní dvoupodlažní fitness, široká nabídka wellness služeb.
Vybavení
restaurace Astra s mezinárodní i českou kuchyní, bar Barracuda, podzemní parkoviště. Hotel má přímý přístup do aquaparku a fitness.
Speciální nabídka
CELODENNÍ VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE PRAHA a do fitness centra ZDARMA. LAN a WiFi připojení na internet ZDARMA. Až 2 děti do 14,99 let v rodinném pokoji ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Možný pobyt se psy.
Cena zahrnuje
Ubytování:, 1 a 2-lůžkové pokoje SUPERIOR: s možností přistýlky, hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, LAN a WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji., Rodinný pokoj: 1 manželská postel a 1 palanda pro děti (170 cm dlouhá), hygienické zařízení, minibar, trezor, klimatizace, plazmová TV, DVD přehrávač, fén, LAN a WiFi internet, kávovar a vařič čaje k dispozici na pokoji., Stravování: snídaně formou švédského stolu., Celodenní VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA AQUAPALACE a do fitness centra.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK