Bahamas, Spain, Spain Islands, Balearic Islands, Mallorca, El Arenal, 30.4.2018, Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối
Bahamas
Ngày:
30.4. – 7.5.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / Đêm
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối
Tour number:127553971
9 990 Kč (-50 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

700 mDistance sea
  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Hotel BAHAMAS
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV a balkonem; za poplatek trezor.
Poloha
Jednodušší hotelový komplex 2 budov, oddělených místní komunikací, se nachází v okrajové části střediska Arenal se širokou nabídkou obchodů, restaurací, barů a diskoték, cca 600 m od zábavního vodního parku Aqualand a cca 6 km od letiště.
Středisko
Arenal
Vybavení
Recepce, výtah, restaurace, bar, bar u bazénu, TV místnost; za poplatek WiFi v prostoru recepce a internetový koutek. Terasa s bazénem, bazén pro děti; lehátka u bazénu zdarma.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem (večeře 20:00-22:00), nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, snack.
Pláž
Písčitá pláž El Arenal s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 600 m od hotelu, hotel zajišťuje bezplatnou dopravu na pláž, lehátka a slunečníky za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- blízko vodního parku Aqualand
- nedaleko centra střediska
- možnost all inclusive
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Sport a zábava
Stolní tenis, dětský koutek, denní zábavní program pro děti i dospělé; za poplatek posilovna, wellness centrum, sauna a jacuzzi.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK