Chalupa Nové Hutě na Šumavě č.104, CH Séc, Rừng Bohemian Sumava, 8.9.2018, Không bao gồm ăn

Chalupa Nové Hutě na Šumavě č.104

Chalupa Nové Hutě na Šumavě č.104
Ngày:
Loading ... 8.9. – 15.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / 0 Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Không bao gồm ăn
Tour number:139412904
1 000 Kč (-0 %)
Accommodation designation according to Tour operator: Chalupa Nové Hutě na Šumavě
Ubytování
maximálně 9 osob: 2 apartmány, v přízemí 1/3 (průchozí) a 1/2, v podkroví 2/2
možnost ubytování 1 dítěte do 3 let nad celou kapacitu
Poloha
Šumava
Středisko
Nové Hutě na Šumavě (pošta Stachy)
Vybavení
2 apartmány (vhodné pro spřátelené rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchu a WC), v každém je k dispozici kuchyň se základním vybavením - nádobí, příbory, elektr. sporák s elektr. troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice. V suterénu je společenská místnost. Etážové vytápění objektu klientem, kotel na uhlí. Kolem chalupy je neoplocený pozemek. Při obsazení do 5 osob nebude podkroví uzavřeno (2/2), objekt se neprodává navzájem cizím rodinám. Možnost uložení vlastních lyží nebo kol. Chalupa se nachází v klidné části obce.
Koupání
Vimperk - 12 km
Informace
Parkování na neoploceném pozemku u objektu. Pro cestu autem v zimním období se do této oblasti doporučuje zimní výbava vozidla a sněhové řetězy!
Žst: Vimperk 12 km
Aus: Nové Hutě - 10m (před objektem)
Prodejna potravin: Nové Hutě - 1 km
Upozornění
Místní poplatky hradí účastníci na místě.
Pobyty je možné po domluvě zkrátit.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS location not available.

Loading...
CK