Chata Chřiby, CH Séc, Chřiby, 1.9.2018, Không bao gồm ăn
Chata Chřiby
Ngày:
Loading ... 1.9. – 8.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / 0 Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Không bao gồm ăn
Tour number:139371824
1 000 Kč (-0 %)
Ubytování
Max 12 osob (2/5 a 2 lůžka v obývacím pokoji), na vyžádání možná navíc 1 přistýlka
Poloha
Brněnská přehrada
Samostatná chata s oploceným pozemkem v těsné blízkosti přehradní nádrže.
Středisko
Chřiby
Vybavení
Kamna na ušlechtilá paliva, 2x sprcha s teplou vodou, 3x WC v chatě, kuchyně s vybavením, televizor, rádio, chladnička. Obývací vstupní hala s jídelním stolem, moderně vybavená kuchyň v suterénu - 2x el. vařič, 2x rychlovarná konvice, fritovací hrnec, remoska, 2x mikrovlnná trouba, žehlička, přímotopy ve všech místnostech vč. koupelen a WC. K dispozici zahrada 3 tis. m2, besídka, zahradní nábytek, slunečník, ohniště. Pobyt je možný se psem.
Informace
Parkování u chaty. Pošta Brno-Bystrc. Železniční stanice Brno cca 12 km. Autobusová zastávka Brno - Bystrc cca 2 km.Prodejna potravin cca 2 km , restaurace 250 m.
Upozornění
Chata je vhodná pro dvě spřátelené rodiny. Při obsazení menšího počtu osob bude 1 ložnice uzavřena.
V ceně pobytu je spotřeba el. energie do 100 kWh, vody do 4 m3, spotřeba nad limit se hradí v místě. Květen a říjen pouze na vyžádání. Nástup na pobyt je od 12.00 do 14.00 hod, jiný nástup je nutný předem konzultovat s majitelkou.
Ubytování 1 osoby nebo dítěte nad stanovenou kapacitu lůžek je možné na přistýlce za příplatek 500 Kč.
Sport a zábava
Koupání - brněnská přehrada cca 100 m, hotelový bazén cca 1 km (H.Santon)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS location not available.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK