Danubius Grand hotel Margitsziget, Hungary, Budapest, 13.6.2018, Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối

Danubius Grand hotel Margitsziget starstarstarstar

Danubius Grand hotel Margitsziget
Ngày:
13.6. – 17.6.2018
Change tour date
Thời gian:5 ngày / Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối
Tour number:123858039
9 980 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Popis
Wellness ostrov uprostřed Dunaje. Načerpejte energii z přírody na nejhezčím ostrově Budapešti, na Margaritině ostrově (Margitsziget), kde Vás očekává ticho a klid, úžasná flóra a romantické zákoutí. Hotel je v bezprostředním spojení s Hotelem Health Spa Resort Margitsziget jedním z nejlepších wellness a léčebných center Evropy, s výbornými bazény a léčebnými termálními lázněmi s přírodními prameny bohatými na minerální látky.
Široko daleko známá kuchyně! Ne jenom domácí jídla, ale i jedinečná nabídka wellness menu, oblíbené dějiště rodinných a obchodních oslav. Oddychujte aktivně! Běh, tenis, veslování na Dunaji, jízda na kole, koupaliště, a to vše jenom na pár minut od hotelu. Nasedněte na jednu z lodí v přístavu u hotelu a obdivujte Budapešť z vody. Neolitujete!

Ubytování: 154 klimatizovaných pokojů ve kterých naleznete koupací plášť, sušič na vlasy, minibar, sejf, televizi, spoplatněný kinokanál, WiFi, telefon, sadu přípravu kávy a čaje. Hotel disponuje také pokoji pro alergiky a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.
Parkoviště, podzemní garáž v Danubius Health Spa Resort Margitsziget, pokojový servis, prádelnu a chemickou čistírnu, prodejnu suvenýrů, autopůjčovnu.
Bezplatné WiFi v celém areálu hotelu..

Služby: business center, pokojový servis, prádelna a chemická čistírna, prodejna suvenýrů, květinářství, transfer, autopůjčovna a půjčovna kol

Vybavení: Kryté a nekryté bazény, rekreační koupele, jacuzzi, termální lázně, sauna, parní koupele, aromatická kabina. Centrum zdraví a wellness, Kneippova terapie, solní komora. Cardio centrum, oční klinika, stomatologie. Danubius Premier Fitness Klub: fitness centrum s rozlohou 400 m2, cardio a posilovací stroje. Terasa na slunění, solárium, infrasauna.
Emporium Wellness & Beauty, kosmetická chirurgie.

Stravování:Restaurace Széchenyi se zahradní terasou, pivárnou a kavárnou.
Ubytování
154 klimatizovaných pokojů ve kterých naleznete koupací plášť, sušič na vlasy, minibar, sejf, televizi, spoplatněný kinokanál, WiFi, telefon, sadu přípravu kávy a čaje. Hotel disponuje také pokoji pro alergiky a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.
Parkoviště, podzemní garáž v Danubius Health Spa Resort Margitsziget, pokojový servis, prádelnu a chemickou čistírnu, prodejnu suvenýrů, autopůjčovnu.
Bezplatné WiFi v celém areálu hotelu..

Check in: od 14:00
Check out: do 12:00
Strava
bohatá bufetová snídaně
bohatá bufetová večeře
Restaurace Széchenyi se zahradní terasou, pivárnou a kavárnou.
Zájezd zahrnuje
ubytování ve 2-lůžkovém pokoji/osoba, snídaně formou bohatých bufetových stolů, večeře formou bohatých bufetových stolů, volné využití v trvání celého pobytu:, V sousedním Danubius Health Spa Resort Margitsziget, který je s Grand Hotelem spojený vytápěnou podzemní chodbou, jsou Vám k dispozici následující wellness služby:, Vodní svět: Termální bazén (8 x 8 m, 36-38°C), Krytý (17,5 x 8,5 m, 27 °C) a nekrytý plavecký bazén (12,5 x 6,5 m, 26-28 °C), Rekreační bazén (8 x 4.6 m, 32-34°C), Bazén na tělocvik (4 x 6.5 m, 33-35°C), Trakční léčba (4 x 6.5 m, 34-36°C), Sauna, infrasauna, parní a aromatická kabina, Solárium, terasa na slunění., Danubius Premier Fitness, Fitness tělocvik, Aqua fitness, Pilates jóga, Nordic walking, pojištění CK proti úpadku, všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
Relaxační ošetření, Wellness masáže, Wellness koupele, Infrasauna, Solná jeskyně, Ošetření Medical wellness, parkoviště (poplatek: 9 EUR/den) a garáž (poplatek: 26 EUR/den), Volitelný příplatek:, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Evropa):, A30-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 30.000/osoba - 36,-Kč/den
Slevy
dítě do 6 let - ZDARMA, oběd dítěte (6-12 let) - eur 11,- / dítě / den
Pořadatelem tohoto zájezdu je Šimon Neumann, IČ 03002764.
The date was sold out, order form not available.

GPS location not available.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK