Hotel a depandance Lavanda, Chorvatsko, Střední Dalmácie, ostrov Hvar, Stari Grad, 19.9.2018, Light all inclusive
Hotel a depandance Lavanda
Ngày:
Loading ... 19.9. – 26.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày
Vận chuyển:đường hàng không (Praha)
Bảng:Light all inclusive
Tour number:134501099
16 690 Kč (-0 %)
Accommodation designation according to Tour operator: Lavanda
Ubytování
DRD: koupelna/WC, TV/sat., telefon, balkon, strana k moři, v depandanci (bez klimatizace). DRM: viz DRD, klimatizace, v hlavní budově. FR: viz DRM, dvě oddělené místnosti a předsíň. DRDC: dva DRD pokoje propojené dveřmi (bez klimatizace). SR: viz DRD, bez výhledu na moře (bez klimatizace).
Poloha

V blízkosti moře, cca 700 m od centra městečka Stari Grad.

Vybavení

Hlavní hotelová budova a 2 depandance, vstupní hala s recepcí, klimatizované společenské prostory, restaurace, aperitiv bar, směnárna. Na sluneční terase venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství).

Stravování

Viz program light all inclusive.

Pláž

Oblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

All inclusive
Snídaně formou bufetu (07.00–10.00 hod.) Oběd formou bufetu (12.00–14.00 hod.) Večeře formou bufetu (19.00–21.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, víno, pivo, džus (12.00–14.00 a 19.00–21.00 hod.)
Zajímavosti

Hotelové parkoviště zdarma. Možnost převozu loďkou od hotelu do městečka Stari Grad za poplatek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Http://www.heliosfaros.eu
Internet
Zdarma: WiFi v lobby a na terase bazénu. Za poplatek: internetový koutek, WiFi na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DRD/DRM): 2 dospělí +1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě Dvoulůžkový pokoj (DRDC): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Rodinný pokoj (DRCDP/FRMSS): 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Jednolůžkový pokoj (SR): 1 dospělý Dítě do 12 let
Sport
Zdarma: venkovní bazén, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal. Za poplatek: tenis, stolní tenis, minigolf, půjčovna skutrů.
Informace o letu
Odlet: 19. 9. 12:25
Návrat: 26. 9. 16:15
(časy letů jsou pouze orientační)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář FISCHER, a.s, IČ 26141647.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK