Hotel Golf, CH Séc, Prague and surroundings, 3.11.2018, Ăn sáng
Hotel Golf
Ngày:
Loading ... 3.11. – 6.11.2018
Change tour date
Thời gian:4 ngày / 0 Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:147098679
2 070 Kč (-0 %)
  • WiFi
  • Wellness
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje double nebo twin superior a DeLuxe s přistýlkou pro děti, WC, sprcha, SAT/LED TV, fén, kávový a čajový servis, fén, trezor, Wi-Fi, polštářové menu, vstup do fitness.
Poloha
V městské části Praha 5 - Smíchov (Plzeňská ulice 215A) u zastávky tramvaje, v klidném prostředí, jen cca 9 minut tramvají od obchodního centra Nový Smíchov. Dobrá dostupnost na letiště Václava Havla. Hotel po rozsáhlé rekonstrukci vedle nejstaršího golfového clubu.
Středisko
Praha
Vybavení
Restaurace, lobby bar, Wi-Fi, počítačový koutek, minigolf, letní zahrada s barem a posezením, výtah, salonky, fitness, masáže, v blízkosti golfové hřiště.
Stravování
snídaně - bufetovým způsobem.
Tipy pro správnou volbu
- klidné prostředí
- stanice tramvaje u hotelu
- relax a golf
- fitness a WI-FI Internet connection zdarma
Informace
Parkování - hotelové parkoviště za poplatek: 250,- Kč/den.
Místní poplatek - je zahrnut v ceně pobytu.
Dětská cena
platí pro dítě od 7 - 12 let na přistýlce . Děti do 6 zdarma v postýlce (na vyžádání).
Další informace pro ceník
Fakultativně je možné zakoupit služby: Plavby po Vltavě.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK