Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli, Ý, Calabria, 14.6.2018, Không bao gồm ăn

Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli

Kalábrie, Liparské ostrovy a Stromboli
Ngày:
14.6. – 24.6.2018
Change tour date
Thời gian:11 ngày / Đêm
Vận chuyển:Đi xe buýt (-)
Bảng:Không bao gồm ăn
Tour number:127265438
9 990 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Popis
Poznávací zájezd do Itálie, na její úplný jih, Vám poskytne možnost poznat méně navštěvovaná, ale přesto nádherná místa. V rámci lodních výletů budete moci zamířit také na vulkanické souostroví Lipari a pozorovat večerní sopečné erupce na ostrově Stromboli nebo se podívat na okraj kráteru dosud činné sopky Vulcano.
Ubytování
Areál bungalovů má sugestivní polohu na svahu nad mořem a je vystavěn v těsné blízkosti písečné pláže. Hostům jsou zdarma k dispozici lehátka a slunečníky i bazén. Rekreaci v oblasti Capo Vaticano doporučujeme klientům, kteří dávají přednost klidné dovolené v úchvatném prostředí před rušným letoviskem. Capo Vaticano najdete asi 13 km jižně od města Tropea.
Zájezd zahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna, dopravu autobusem, průvodce, 8x ubytování v kompletně vybavených bungalovech (dvoulůžkové ložnice) s možností vaření, zdarma bazén, lehátka a slunečníky v areálu
Zájezd nezahrnuje
víza, budou-li povinná
Výlety
ubytování v hotelu*** s polopenzí, 1/1 ložnice v bungalovu, 1/1 pokoj v hotelu - povinný při nedoobsazení
Program
Den 1
Odjezd v dopoledních hodinách. Přejezd přes Rakousko do Itálie.
Den 2
Kolem poledne příjezd do letoviska, odpoledne ubytování. Volný program.
Den 3
Pobyt u moře.
Den 4
Pobyt u moře. Pro zájemce polodenní výlet do malebného městečka TROPEA a na útesy CAPO VATICANO. Tropea je označována za barokní balkón Kalábrie, neboť se rozprostírá na 40 m vysokém pískovcovém útesu nad zálivem Santa Eufemia a její kolorit dotváří barokní paláce a kostely. My se projdeme labyrintem uliček, které mnohdy končí zábradlím a výhledem na průzračné moře, navštívíme tisíc let starou normanskou katedrálu Panny Marie, ochutnáme pikantní kalábrijské speciality a třeba i tuňákovou nebo feferonkovou zmrzlinu.
Den 5
Pobyt u moře. Pro zájemce celodenní autokarový okruh Kalábrii (podél nejjižnějšího cípu Apeninského poloostrova): mytická (v řeckých bájích mořská obluda) SKYLLA, REGGIO DI CALABRIA - proslulé muzeum antiky, elegantní promenáda při Messinské úžině. Nejfotografovanější místo v Kalábrii – městečko duchů PENTEDATTILO, jehož jméno pochází z řečtiny a znamená „pětiprstý“. Nad vesnicí se totiž tyčí podivný skalní útvar, který připomíná otevřenou ruku. Reggio patří k seizmicky nejvíce ohroženým oblastem. Ruka prý chrání město před zemětřesením. Průjezd pobřežím COSTA GELSOMINI podél Jónského moře do středověkého normanského města na vrcholku kopce GERACE, které zažilo svůj největší rozkvět za normanské vlády. Z této doby pochází největší církevní stavba v Kalábrii – zdejší katedrála.
Den 6
Pobyt u moře.
Den 7
Pobyt u moře. Pro zájemce celodenní fakultativní výlet lodí na LIPARSKÉ OSTROVY známé svou sopečnou aktivitou, které leží poblíž severního pobřeží Sicílie . Sopka Vulcano doutná ještě dnes. Místní půda je prosycena podzemními plyny. V místech, kde vyvěrají na povrch, vznikají sirná bahenní jezírka. Koupel v nich má blahodárné účinky. Osvěžení přinese však i pobyt na černé či bílé sopečné pláži. Ještě však nesmíme opomenout návštěvu starobylého města LIPARI – přístavního a obchodního centra ostrova Lipari s akropolí a barokními kostely.
Den 8
Pobyt u moře. Pro zájemce odpolední a večerní fakultativní výlet lodí za erupcemi ostrova STROMBOLI, který je nejvýchodnějším z Liparských ostrovů a leží zhruba 60 kilometrů od Capo Vaticano. Sopka má nadmořskou výšku 925 metrů, z mořského dna se však zvedá do výšky téměř 3000 metrů. Je jedním z pěti vulkánů na světě, které mají pravidelné erupce, a spolu s Etnou představuje jednu ze dvou činných sopek, jež se nachází v těsné blízkosti evropského kontinentu. Ostrov proslavil stejnojmenný film s Ingrid Bergmannovou v hlavní roli. My si prohlédneme ostrovní metropoli SAN VICENZO s bílou kubickou architekturou, vykoupeme se na černé pláži a po setmění poplujeme ke svahu Sciara del Fuoco, nad kterým zhruba třikrát za hodinu tryská ohnivý gejzír a po kterém se pak valí žhavá struska do moře.
Den 9
Pobyt u moře.
Den 10
V dopoledních hodinách vyklizení bungalovů, celodenní volno u moře a odjezd z letoviska v podvečer.
Den 11
Návrat do ČR v podvečer.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o., IČ 25622706.
The date was sold out, order form not available.

GPS location not available.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK