Karlin, CH Séc, Prague and surroundings, 9.11.2018, Ăn sáng
Karlin
Ngày:
9.11. – 11.11.2018
Change tour date
Thời gian:3 ngày / Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:129961891
1 140 Kč (-0 %)
Accommodation designation according to Tour operator: HOTEL KARLIN
Popis

Hotel nabízí komfort tříhvězdičkového hotelu. Hostům je k dispozici
stylová kavárna, lobby bar a zahradní terasa. Hotel se nachází
v blízkosti většiny památek hlavního města.


V nejbližším okolí se nachází Restaurace La Degustation Bohême Bourgeoise – michelinská restaurace kde vám jídlo přinese nevšední zážitek. Restaurace se nachází v centru Prahy a nabízí českou a evropskou kuchyni.


Dále pak Tančící dům – tančící dům nebo-li Ginger a Fred je ukázkou postmoderní architektury. Nachází se v Praze na pravém břehu Vltavy.


Nebo také Národní technické muzeum – národní technické muzeum v Praze bylo založeno v roce 1908. Za více než 100 let svého provozu zde byly vybudovány rozsáhlé sbírky dokumentující vývoj mnoha technických oborů, přírodních a exaktních věd a průmyslu na území dnešní České republiky.


Nebo dále ještě Lanové centrum Proud – lanové centrum Proud s charakteristickou metodikou vedení nabízí programy pro všechny od věku od 6 do 60 let.


A také ještě Žižkovská věž – Žižkovská televizní věž byla postavena v letech 1985 – 1992. O výstavbu věže, dosahující do výšky dvě stě šestnáct metrů se zasloužily Inženýrské a průmyslové stavby Ostrava.


Nebo dále ještě Restaurace Alcron Praha – pochutnáte si tu na specialitách jednoho z nejtalentovanějších českých šéfkuchařů Romana Pauluse, který vařil v Londýně, Rakousku i na zaoceánské lodi Queen Elisabeth II.


A také ještě Národní muzeum – národní muzeum spravuje historický knižní fond, zámecké knihovny, odbornou veřejnou knihovnu a archiv zvláštního významu. Sbírkové předměty jsou prezentovány prostřednictvím stálých expozic.


Nebo dále ještě Národní divadlo v Praze – milovníci divadla si jistě nenechají ujít tuto celorepublikovou atrakci. K dispozici Vám zde je to nejkvalitnější z českého, ale i zahraničního divadelnictví.


A také ještě Karlův most – předchůdcem Karlova mostu byl zhruba na témž místě románský most Juditin. Byl tak nazván podle manželky krále Vladislava I., který jej tu dal stavět po roce 1158 na místě starého brodu a mostu dřevěného.


Nebo dále ještě Stavovské divadlo Praha – na přelomu osmdesátých a devadesátých let 20. století prošlo divadlo zásadní přestavbou, bylo vybudováno podzemní podlaží a celé divadlo kompletně zrekonstruováno. během rekonstrukce došlo k zásadní změně barevnosti interiéru.


A také ještě Pražský hrad – pražský hrad - odvěký symbol českého státu - je nejvýznamnější českou památkou a zároveň jednou z nejvýznamnějších kulturních institucí.


Nebo dále ještě Lanovka na Petřín – lanová dráha na Petřín je bezpochyby nejznámější v celé republice a má bohatou historii.


A také ještě Botanická zahrada Praha Troja – na pravém břehu řeky Vltavy v prostorách vltavské terasy a svahů trojské kotliny naleznete překrásnou botanickou zahradu.


Nebo dále ještě Praha – praha je hlavní a současně největší město České republiky a 15. největší město Evropské unie.


A také ještě ZOO Praha – pražská zoo jako moderní instituce svého druhu vytváří pro chované živočichy co nejoptimálnější podmínky, a to jak koncepcí a ztvárněním výběhů i ubikací, tak sestavováním jedno- či vícedruhových skupin.


Nebo dále ještě Václavské náměstí – václavské náměstí je jedním z hlavních náměstí a centrem obchodních a kulturních dění v Praze a České Republice. Bylo místem, na kterém se odehrálo mnoho historických chvil, které mnohdy určovaly budoucnost celé země.

Ubytování

Jednolůžkové až třílůžkové pokoje s možností přistýlky.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem nebo
vanou, WC, kabelovou televizí s více jak 100 programy, varnou konvicí
s příslušenstvím a připojení k vysokorychlos­tnímu internetu.

Letní popis

Hlavní město České republiky je naší nejvýznamnější městskou
památkovou rezervací. Od roku 1992 je historické jádro Prahy o rozloze
866 hektarů zapsáno do Seznamu světového kulturního a přírodního
dědictví UNESCO. Praha představuje jedinečný komplex památek, jemuž
vysoko nad městem vévodí Pražský hrad. Je ukázkou všech uměleckých
slohů a směrů. Historické jádro města se rozkládá na obou březích
řeky Vltavy a tvoří je 6 částí, kdysi samostatných měst, v 18.
století sjednocených. Jsou to: Staré Město, Josefov (dochovaná část
bývalého Židovského Města – dnes součást Starého Města), Nové
Město, Malá Strana, Hradčany a Vyšehrad. Zde je také soustředěno
největší množství památkových objektů, muzeí a galerií.

Zimní popis

V zimě v Praze můžete využít velké množství zimních stadionů a
krytých plaveckých bazénů.

Slevy

Pobyt se psem do 15 kg zdarma. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
(dětská postýlka na vyžádání za poplatek). Dítě 3–6 let ve
dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji na lůžku 50% sleva.

Cena zahrnuje

Rekreační pobyt 1–3 nociCena na osobu se snídaní a rekreačním poplatkem. Minimální délka
Velikonočního pobytu jsou 3 noci.Pobyt se psem do 15 kg zdarma. Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
(dětská postýlka na vyžádání za poplatek). Dítě 3–6 let ve
dvoulůžkovém nebo třílůžkovém pokoji na lůžku 50% sleva.

Pořadatelem tohoto zájezdu je DCK Rekrea Ostrava s.r.o., IČ 25379178.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS location not available.

Loading...
CK