Kuba, Belize, Honduras, Mexiko z Havany na lodi MSC Armonia, Moře - plavby, Karibik, 20.2.2018, Plná penze

Kuba, Belize, Honduras, Mexiko z Havany na lodi MSC Armonia starstarstar

Kuba, Belize, Honduras, Mexiko z Havany na lodi MSC Armonia
Ngày:
20.2. – 26.2.2018
Change tour date
Thời gian:7 ngày
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Plná penze
Tour number:136916136
8 480 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Trasa plavby
Kuba, Belize, Honduras, Mexiko
Popis lodě


Loď MSC Armonia odráží své italské jméno a dokazuje, jak sladit prostor a intimitu v dokonalé harmonii.Loď spatřila světlo světa v roce 2001. Původně byla postavena pro dnes již neexistující společnost Festival Cruises a nesla jméno MS European Vision. V minulosti poskytovala ubytování významným osobnostem.V roce 2011 měla například hostit bývalého amerického prezidenta George W. Bushe na 27. summitu G8 v Janově. Po teroristických útocích 11. září byl však Janov považován za další potenciální místo útoků Al-Káidy a Armonii proto střežily protiteroristické jednotky. George W. Bush nakonec proto dal přednost hotelu v přístavu.V roce 2004 Armonia přešla do vlastnictví společnosti MSC Cruises a stala se první lodí, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí v programu příhodně nazvaném "Renaissance Programme".Jednotlivé paluby lodi mají jména po drahých kamenech. Na lodi tak najdete palubu Topaz, Safír, Diamant nebo Smaragd.


Ubytování je rozděleno do několika kategorií, k dispozici jsou apartmány, kajuty s výhledem na moře nebo s vlastním balkónem, které cestujícím poskytující dostatek prostoru. Samozřejmostí je klimatizace.

Informace o lodi
Nosnost lodě (v tunách): 65.542Délka lodě (v metrech): 274.9Šířka lodě (v metrech): 32Počet palub pro pasažéry: 9Celkový počet kabin: 976Maximální počet pasažérů: 2.6792 bazény, 2 vířivky
Vybavení lodě
Na lodi je k dispozici:Restaurace a bary
Kasino, galerie, diskotéka, divadlo, knihovna
Solárium, sportovní centrum s výhledem na moře
Internetová kavárna, kuřácký salonek, konferenční centrum
Dětská hřiště a herny včetně Lego parku nebo zabavního parku s vodotrysky
Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér
Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal
Butiky
Ordinace lodního lékařeNa lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci mohou zažít autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře.
V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny
Aromaterapie, manikúra, pedikúra
Sauny a turecké lázně
Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla
Salón krásy a kadeřnictví
“Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru
11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery
Hodnocení lodě
3,5
Cena zahrnuje
Plavba:
Ubytování v kajutě vybrané kategorie. Kajuty jsou vybavené samostatným sociálním zařízením, klimatizací, TV, minibarem, šatní skříní, kosmetickým stolkem, vysoušečem vlasů, trezorem a telefonem. Přístavní poplatky, portýrské služby při nalodění a vylodění, denní úklidový servis, neomezené vylodění/nalodění v navštívených přístavech a výhody Vámi zvolené třídy ubytování.
Strava na palubě:
Rozšířená plná penze - 3 hlavní jídla denně v servírované či rautové restauraci, svačiny a půlnoční bufet, nápoje - čaj, káva, voda z automatu v rautové restauraci po celý den, galavečeře a přípitek s kapitánem.
Zábava na palubě:
Volné využití veřejných prostor - bazénu, vířivek, fitness centra a jiných sportovně-rekreačních zařízení, bezplatné zapůjčení plážových osušek, účast na všech akcích pořádaných na palubě – animační programy pro děti i dospělé, dětský klub (pro všechny věkové kategorie), večerní představení v divadle, živá hudba, lekce tance apod.
Pojištění proti úpadku
Pojištění CK proti úpadku u pojišťovny Generali.
Cena nezahrnuje
Dopravu do/z přístavu vyplutí, případné transfery. V případě zájmu zajistíme.
Nápoje k obědu a večeři v servírované restauraci, alkoholické nápoje. Možnost doobjednání nápojových balíčků, třídy Aurea a Yacht Club mají v ceně All Inclusive.
Nadstandardní služby - prádelna, fotograf, internet, salón krásy, lékařské služby na lodi apod. Možnost doobjednání fotografických, internetových i lázeňských balíčků.
Fakultativní výlety v navštívených přístavech. Lodní společnost má širokou nabídku výletů v každém přístavu, na vyžádání zašleme přehled. Výlety bývají v těchto jazycích: angličtina, španělština, italština, francouzština, němčina. Na plavbách s českým delegátem se konají výlety v češtině.
Stravu mimo loď.
Spropitné pro obsluhu na lodi: pro osoby od 12 let: 10€/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 5€/osoba/noc. Na plavbách z Miami: pro osoby od 12 let: 12,5$/osoba/noc, od 2 do 11 let včetně: 6,25$/osoba/noc.
Cestovní pojištění a pojištění storna. Na vyžádání zajistíme.
Vízum (pokud je vyžadováno).
Upozornění
Ceny jsou pohyblivé a uvedená cena je pouze orientační. Aktuální cena bude určena v okamžiku nezávazné rezervace.
Pro účast na plavbě je nutné mít cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Pro plavby navštěvující USA musí být pas biometrický.
Nabízíme možnost prodloužit pro vás vaši dovolenou na míru vašim přáním a potřebám, a to jak před plavbou, tak po plavbě.
Program plavby
1. den,Havana, Kuba, (připlutí: --:-- | odplutí: 23:59)2. den,Havana, Kuba, (připlutí: 00:01 | odplutí: 23:55)3. den,Relaxační den na moři4. den,Belize City, Belize, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)5. den,Isla de Roatan, Honduras, (připlutí: 08:00 | odplutí: 17:00)6. den,Costa Maya, Mexiko, (připlutí: 08:00 | odplutí: 18:00)7. den,Cozumel, Mexiko, (připlutí: 07:00 | odplutí: --:--)
Cena zahrnuje
Ubytování v kajutě vybrané kategorie, Přístavní poplatky, Zavazadlový a úklidový servis
Pořadatelem tohoto zájezdu je PT Tours International s.r.o., IČ 24739740.
The date was sold out, order form not available.

GPS location not available.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK