Liostasi Ios, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, Greece, 4.9.2018, Ăn sáng
Liostasi Ios
LM
Ngày:
4.9. – 11.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / 7 Đêm
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:135123937
31 290 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây


Hạng khách sạn: ****
Poloha a popis
Tento hotel nabízí svým hostům možnost vychutnat si luxusní ubytování s dechem beroucím výhledem na azurové moře. Odpočinout si můžete v hotelovém SPA se širokou nabídkou kúr a procedur. Tradiční ostrovní design v kombinaci s nepopsatelným výhledem dělá z tohoto romantického boutique hotelu jeden z nejpreferovanějších míst na Iosu.
Vybavení hotelu
K dispozici pro hotelové hosty je recepce 24h, venkovní bazén,Liostasi Spa a welness, posilovna (osobní trenér za poplatek), domácí restaurace Grandma´s a koktejlový bar u bazénu, pokojový servis, připojení k internetu, fax, prádelna, bellboy servis, soukromé stolování, hlídání dětí, nepřetržité zdravotní středisko, na pokoji lázeňské a kosmetické procedury, lehátka a slunečníky se šatní přepážkou u bazénu.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech:
Panorama double pro 2 osoby
Junior Suite pro 2 osoby
Family Suite
Ilios Junior Suite pro 3 osoby
Elegant suite se sdíleným bazénem pro 3 osoby
Deluxe stuite se sdíleným bazénem pro 4 osoby
Liostasi Suite se sdíleným bazénem pro 2 osoby
Ilios Suite se soukromým bazénem pro 3 osoby


Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, mini bar (za poplatek), telefon, připojení k internetu, trezor, fén, pantofle (využití k SPA), balkon nebo terasa.
Stravování
- typické řecké snídaně

Změna složení a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Pláž je čistá s hutným a měkkým pískem, zlatavé barvy.
Pro děti
dětská postýlka zdarma na vyžádání
Služby v ceně
- lehátka a slunečníky u bazénu, osušky a pantofle na pokojích, wi-fi, parkování
Služby za poplatek
- spa a welness, čistírna, hlídání dětí, lázeňské procedury na pokoji, klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

TOTO UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
- surfování,jízda na kanoích, pěší turistika, potápění, šnorchlování, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, Turecká/Parní lázeň
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK