Liostasi Ios, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, DESTINATION Ios Town, 4.9.2018, Ăn sáng
Liostasi Ios
LM
Ngày:
4.9. – 11.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:135123937
31 290 Kč (-0 %)

Hạng khách sạn: ****
Poloha a popis
Tento hotel nabízí svým hostům možnost vychutnat si luxusní ubytování s dechem beroucím výhledem na azurové moře. Odpočinout si můžete v hotelovém SPA se širokou nabídkou kúr a procedur. Tradiční ostrovní design v kombinaci s nepopsatelným výhledem dělá z tohoto romantického boutique hotelu jeden z nejpreferovanějších míst na Iosu.
Vybavení hotelu
K dispozici pro hotelové hosty je recepce 24h, venkovní bazén,Liostasi Spa a welness, posilovna (osobní trenér za poplatek), domácí restaurace Grandma´s a koktejlový bar u bazénu, pokojový servis, připojení k internetu, fax, prádelna, bellboy servis, soukromé stolování, hlídání dětí, nepřetržité zdravotní středisko, na pokoji lázeňské a kosmetické procedury, lehátka a slunečníky se šatní přepážkou u bazénu.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech:
Panorama double pro 2 osoby
Junior Suite pro 2 osoby
Family Suite
Ilios Junior Suite pro 3 osoby
Elegant suite se sdíleným bazénem pro 3 osoby
Deluxe stuite se sdíleným bazénem pro 4 osoby
Liostasi Suite se sdíleným bazénem pro 2 osoby
Ilios Suite se soukromým bazénem pro 3 osoby


Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, mini bar (za poplatek), telefon, připojení k internetu, trezor, fén, pantofle (využití k SPA), balkon nebo terasa.
Stravování
- typické řecké snídaně

Změna složení a služeb vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Pláž je čistá s hutným a měkkým pískem, zlatavé barvy.
Pro děti
dětská postýlka zdarma na vyžádání
Služby v ceně
- lehátka a slunečníky u bazénu, osušky a pantofle na pokojích, wi-fi, parkování
Služby za poplatek
- spa a welness, čistírna, hlídání dětí, lázeňské procedury na pokoji, klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
- surfování,jízda na kanoích, pěší turistika, potápění, šnorchlování, fitness centrum, lázně a wellness, masáže, vířivka, Turecká/Parní lázeň
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK