Marcos Beach, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, DESTINATION Mylopotas, 4.9.2018, Ăn sáng
Marcos Beach
LM
Ngày:
4.9. – 11.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:135125205
16 590 Kč (-0 %)
250 mDistance sea
  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Marcos Beach Hotel
Hạng khách sạn: **
Poloha a popis
Marcos Beach je okouzlujíci hotel postavený v kykladským stylu jen 150 m od nádherné písčité pláže Mylopotas, 1,5 km od centra města Ios. Ubytování má ideální polohu, do městečka Chora a přístavu se dostanete z autobusové zastávky, která je pouhých 300 m od hotelu. Hotel je ideální pro prožití klidné dovolené ale i mladé hosty hledající noční život.
Vybavení hotelu
K dispozici pro hotelové hosty je recepce,klimatizace, bazén, bar u bazénu, snack bar u bazénu, bazén se sladkou vodou, společenská místnost s TV, čistírna, trezor, parkování, satelitní TV, úschovna zavazadel, sluneční terasa.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v jednoduchých pokojích pro 1-3 osoby.

Vybavení pokoje: satelitní TV, klimatizace, fén, koupelna se sociálním zařízením, balkon.
K dispozici jsou také jednolůžkové pokoje.
Stravování
- snídaně
Pláž a plážový servis
Pláž je široká, měkká s pískem zlaté barvy. Najdeme zde taverny i bary.
Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek
Služby v ceně
- parkování, bezdrátové připojení ve společenských prostorách
Služby za poplatek
- klimatizace, tezory, čistírna, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
V případě odpoledního letu, může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. noc ve stejné kategorii na ostrově Santorini a následující den bude zajištěn transfer lodí na ostrov Ios.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Pro sport je zde nabídka vodních sportů, volejbal nebo plážový fotbal.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK