Meliti, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Crete, Crete east, Agios Nikolaos, 3.10.2018, Ăn nghỉ trọn gói
Meliti
LM
Ngày:
3.10. – 10.10.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / Đêm
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Katowice International Airport)
Bảng:Ăn nghỉ trọn gói
Tour number:139993998
11 951 Kč (-0 %)

Hạng khách sạn: ****
Popis hotelu

Poloha

Hotel Meliti se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na moře, ve městě Havania, v malebné zátoce Mirabello. Centrum města Agios Nikolaos s krásným přístavem, mnoha tavernami, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 3 km. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu Meliti. Letiště Heraklion je vzdáleno cca 60 km, zatímco letiště Chania cca 208 km.

Pláž

Hotel Meliti se nachází cca 400 m od písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek. Přechod na pláž přes cestu.

Vybavení

24hodinová recepce, restaurace, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), parkoviště.

Pokoje

Hotel Meliti je určen pouze pro dospělé. Skládá se ze 32 plně zrekonstruovaných pokojů. Našim klientům nabízíme funkčně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje a pokoje typu superior. V některých pokojích je možnost ubytování třetí osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), satelitním TV, ledničkou (zdarma), individuálně nastavitelnou klimatizací, trezorem (zdarma), balkonem nebo terasou. Všechny pokoje nabízené naším klientům mají výhled na moře.

Strava

All Inclusive: snídaně (07:30-09:30), obědy (12:30-14:00), večeře (18:30-20:30), kávu, čaj a sladkosti (15:30-17:00), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, bílé a červené víno, ouzo, rakija) v hodinách od 10:00-22:00. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v restauraci formou bufetu.

Sport a zábava

Hotel Meliti neorganizuje animační program.

Internet

Ve veřejných prostorách a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie

****

Webové stránky

www.melitihotel.com

Jiné

Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.Hodnocení klientů

Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/kreta-heraklion-wczasy/meliti

Náš názor

Vkusný hotel Meliti pro dospělé doporučujeme těm, kteří chtějí odpočívat na klidném a tichém místě a očekávají komorní atmosféru. Velkou výhodou hotelu je okouzlující výhled na moře. Blízkost malebného městečka Agios Nikolaos umožní spojit odpočinek s prázdninovou zábavou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Poznámky k programu

Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk, Wroclaw, Poznań. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktulální letový řád najdete zde: http://r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu vybraného hotelu, péči polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu uvedeno jinak) a osobní výdaje.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Jiné

KRÉTA - obecné informaceMěna

EUR - Euro. Možnost platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit americké dolary. České koruny vyměnit nelze.Spropitné

Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.Vízum

Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.Čas

+ 1 hodina vzhledem k českému času.Orientační ceny

Oběd v taverně od 8 EUR; 1 litr vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EURPošta

Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.Telefony

Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční dost drahé. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odletem.Kréta

Je největší z řeckých ostrovů a je plná míst známých z řeckých mýtů a spojených s její multikulturní historií. Mírné klima, obyvatelé proslulí svou pohostinností, slunce, pláže a vynikající kuchyně lákají své návštěvníky již mnoho let. Kréta obvykle bývá prvním ostrovem, který turisté navštíví a místem, kam se ochotně několik let po sobě vracejí. Není divu – nabízí tolik možností, že není možné během jedné návštěvy všechno stihnout. Rekreační vesnice na Krétě nedaleko Chania

Pořadatelem tohoto zájezdu je Go Afrika s.r.o., IČ 26859220.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK