Penzion Zelený dům, Slovakia, West Tatra Mountains, 26.12.2018, BOARDING According to the program
Penzion Zelený dům
Ngày:
26.12. – 29.12.2018
Change tour date
Thời gian:4 ngày / 3 đêm
Vận chuyển:đường hàng không (-)
Bảng:BOARDING According to the program
Tour number:136535060
3 490 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Accommodation designation according to Tour operator: Vitanová – Penzion „Zelený dům***“
Popis
Penzion „Zelený dům***“ se skládá ze tří samostatných budov umístěných vedle sebe a nachází v obci Vitanova, v blízkosti města Trstená (7 km) a termálních koupališť Meander park na Oravicích (cca 7 km).

Penzion nabízí nejen příjemné prostředí a dobrou kuchyni, ale také možnost celoročního využívání bazénu (7 x 3,5 x 1,5 m) s ohřívanou vodou, fittness místnost (masážní stroj Rolletic, masážní plošina, běžecký pás atd.), saunu a solnou jeskyni, které se nacházejí přímo v budově penzionu. Cyklisté mohou dále využít půjčovny kol.
Ubytování
Ubytování nabízíme ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, ledničkou, varnou konvicí, TV, SAT, WiFi. Stravování je zajišťováno formou polopenze (snídaně, večeře s polévkou a nápojem – můžete si vybrat pivo, víno, nealko, kávu, čaj). Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost.
Poloha
Obec Vitanová se nachází v oblasti Západních Tater – Roháčích, nedaleko termálních lázní Oravice. V areálu termálních lázní Meander park se nachází několik venkovních a vnitřních bazénů. Pro milovníky pouze venkovních bazénů je možné navštívit cenově výhodné Tvrdošínské termální lázně, které se nacházejí v těsné blízkosti MEANDER PARKU
Vzdálenosti
Pro lyžaře Vitanova nabízí lyžování na nedalekém areálu SkiVitanova (cca 900 m od penzionu) – nový lyžařský areál se 4-sedačkovou lanovkou, umělým zasněžováním, délka vleku 1 100m, a další lyžařské areály: Oravice – Meander Ski cca 7km (lyžařský vlek 1200m), Brezovica – 10 km, Zuberec – 20 km – Spálená, Janovky (i večerní lyžovaní).
Během pobytu můžete absolvovat i několik fakultativních výletů jako například na Oravský hrad – 30 km, Oravská přehrada – 22 km, Roháče, Západní Tatry – skanzen Oravská dedina 25 km nebo do polského Zakopaného – 23 km.
Stravování
snídaně + polevka na večeři
Doprava
autobusem - možnost na vlastní dopravu - odečet 300.-Kč/osoba
Cena zahrnuje
ubytování, dopravu, snídaně + polevka na večeři, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných a úrazových výloh v zahraničí, rekreační poplatek, vstupy do termálních lázní
Pořadatelem tohoto zájezdu je DUHA TOUR s.r.o., IČ 26847485.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK