Poseidon, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, 25.9.2018, Ăn sáng
Poseidon
LM
Ngày:
25.9. – 2.10.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / 7 Đêm
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:135123969
18 590 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Poseidon Hotel
Poloha a popis
Poseidon hotel leží pouhých 300 m od pláže a 50 m od přístavu a je garancí bezstarostné dovolené. V blízkosti hotelu naleznete městskou pláž nebo se můžete svést autobusem z nedaleké zastávky na ostatní pláže, které tento ostrov nabízí. Ios není ještě zasažen masovou turistikou a pokoj a klid tohoto místa ucítíte hned po příjezdu.
Vybavení hotelu
K dispozici pro hotelové hosty je soukromé parkoviště na přilehlém místě, připojení k internetu ve společenských prostorách je zdarma, klimatizace, topení, bazén, bar u bazénu, terasa, společenská místnost s barem a TV, zábavní hala, trezory, směnárna,
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v jednoduchých pokojích pro 1-3 osoby.

Pokoje jsou vybavené: klimatizací, televizí, telefonem, chladničkou a balkonem nebo terasou.
Stravování
- snídaně
Pláž a plážový servis
Pláž je kvalitní a čistá s měkkým, hutným pískem zlaté barvy. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka (za poplatek). Možnost vodních sportů za poplatek.
Služby v ceně
- parkování
Služby za poplatek
- lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezory, čistírna, úschovna zavazadel. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

TOTO UBYTOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA ZPĚTNÉ POTVRZENÍ!
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
- kulečník
- šipky
- herna
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK