TOUR Du lịch online
Chọn quốc gia và điểm đến
Tìm kiếm nâng cao
Praha - Camping Sokol - CH Séc - Prague and surroundings

Praha - Camping Sokol

Praha - Camping Sokol
Vận chuyển:
Tự túc
Sân bay:
-
Khởi hành:
-
Bảng:
Không bao gồm ăn
Poloha
Velmi oblíbený kemp s dlouhou historií (již více než 50 let) v hezkém a klidném prostředí obce Dolní Počernice (část Prahy 9) vedle největšího pražského rybníku, který se nalézá v zámeckém parku, zámecká zahrada je vhodná k procházkám, venčení psa či krátkým výletům na kole.

Dopravní spojení do centra Prahy je velmi dobré vlakem (12 minut), veřejnou dopravou (pravidelné autobusové spojení a metro) i autem. Na nádraží Praha Dolní Počernice můžete využít dopravu minibusem kempu.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace s velkou zastíněnou letní zahradou, nově zrekonstruované společné sociální zařízení, hotelový trezor, velký plavecký a malý dětský bazén, minigolf, obří venkovní šachovnice, trampolíny, stolní tenis, animační programy pro děti, úschovna a půjčovna kol, minibus (přeprava na nádraží), internet (za poplatek), nabídka fakultativních výletů, bezbariérový přístup. Celý areál je oplocen, v noci osvětlen a hlídán.
Vybavení pokoje
4, 5 a 6lůžkové bungalovy (NATUR, FLORIDA, CALIFORNIA, HAWAII, vlastní soc. zařízení (sprcha, samostatné WC) a MÍSTA pro stan či přívěs, společné soc. zařízení. NATUR - 2 ložnice (dvoulůžko, palandy), bez kuchyně, zahradní nábytek (stůl a židle), FLORIDA, CALIFORNIA - 2 ložnice (dvoulůžko, dvě lůžka a jedno 160 cm v patře) a HAWAII - 3 ložnice (dvoulůžko a 2x dvě lůžka), vybavená kuchyň (plynová varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, karma, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd.), ručníky nutno vzít s sebou; MÍSTO pro stan či přívěs (travnatá místa 80m2, na slunci i v polostínu, elektrická přípojka CEE, některé s vodní přípojkou, společné sanitární zařízení, kuchyňka a prádelna (zdarma). Parkování u bungalovu (stanového místa) zdarma.
Stravování
vlastní (vybavená kuchyňka v bungalovu nebo společná kuchyň v areálu (bez nádobí)). Restaurace v kempu nabízí denně chutné snídaně, obědy, večeře a nejlepší pivo v okolí. Restaurace má příjemný interiér a velkou letní zahrádku pod vzrostlými lípami. Další informace naleznete na www.nakempu.cz.
Sport a volný čas
V blízkosti kempu – volně přístupný rybník s pozvolným vstupem (100 m), tenisové kurty (150 m), golf Černý Most (800 m), fotbalové hřiště (700 m).
V červenci a srpnu dětský klub Camping kids.
Obchodní centrum Černý Most, Outlet Fashion Arena či nákupní centrum Europark Štěrboholy.
Cena zahrnuje
ubytování - pronájem bungalovu nebo stanového místa, parkování, spotřebu elektřiny, v bungalovu ložní souprava vč. povlečení, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, ručníky, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.