Praha - Camping Sokol, CH Séc, Prague and surroundings, 7.9.2018, Không bao gồm ăn
Praha - Camping Sokol
Ngày:
7.9. – 10.9.2018
Change tour date
Thời gian:4 ngày / 0 Đêm
Vận chuyển:Tự túc (-)
Bảng:Không bao gồm ăn
Tour number:138590134
1 025 Kč (-0 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Poloha
Velmi oblíbený kemp s dlouhou historií (již více než 50 let) v hezkém a klidném prostředí obce Dolní Počernice (část Prahy 9) vedle největšího pražského rybníku, který se nalézá v zámeckém parku, zámecká zahrada je vhodná k procházkám, venčení psa či krátkým výletům na kole.

Dopravní spojení do centra Prahy je velmi dobré vlakem (12 minut), veřejnou dopravou (pravidelné autobusové spojení a metro) i autem. Na nádraží Praha Dolní Počernice můžete využít dopravu minibusem kempu.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace s velkou zastíněnou letní zahradou, nově zrekonstruované společné sociální zařízení, hotelový trezor, velký plavecký a malý dětský bazén, minigolf, obří venkovní šachovnice, trampolíny, stolní tenis, animační programy pro děti, úschovna a půjčovna kol, minibus (přeprava na nádraží), internet (za poplatek), nabídka fakultativních výletů, bezbariérový přístup. Celý areál je oplocen, v noci osvětlen a hlídán.
Vybavení pokoje
4, 5 a 6lůžkové bungalovy (NATUR, FLORIDA, CALIFORNIA, HAWAII, vlastní soc. zařízení (sprcha, samostatné WC) a MÍSTA pro stan či přívěs, společné soc. zařízení. NATUR - 2 ložnice (dvoulůžko, palandy), bez kuchyně, zahradní nábytek (stůl a židle), FLORIDA, CALIFORNIA - 2 ložnice (dvoulůžko, dvě lůžka a jedno 160 cm v patře) a HAWAII - 3 ložnice (dvoulůžko a 2x dvě lůžka), vybavená kuchyň (plynová varná deska, digestoř, lednice s mrazákem, karma, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, hrnce, pánve, nádobí, příbory atd.), ručníky nutno vzít s sebou; MÍSTO pro stan či přívěs (travnatá místa 80m2, na slunci i v polostínu, elektrická přípojka CEE, některé s vodní přípojkou, společné sanitární zařízení, kuchyňka a prádelna (zdarma). Parkování u bungalovu (stanového místa) zdarma.
Stravování
vlastní (vybavená kuchyňka v bungalovu nebo společná kuchyň v areálu (bez nádobí)). Restaurace v kempu nabízí denně chutné snídaně, obědy, večeře a nejlepší pivo v okolí. Restaurace má příjemný interiér a velkou letní zahrádku pod vzrostlými lípami. Další informace naleznete na www.nakempu.cz.
Sport a volný čas
V blízkosti kempu – volně přístupný rybník s pozvolným vstupem (100 m), tenisové kurty (150 m), golf Černý Most (800 m), fotbalové hřiště (700 m).
V červenci a srpnu dětský klub Camping kids.
Obchodní centrum Černý Most, Outlet Fashion Arena či nákupní centrum Europark Štěrboholy.
Cena zahrnuje
ubytování - pronájem bungalovu nebo stanového místa, parkování, spotřebu elektřiny, v bungalovu ložní souprava vč. povlečení, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, ručníky, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
The date was sold out, order form not available.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK