Relux Ios Island, Hy lạp, Hy lạp - đảo, Ios, 11.9.2018, Ăn sáng
Relux Ios Island
LM
Ngày:
11.9. – 18.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày
Vận chuyển:đường hàng không (AIRPORT Ruzyně International Airport)
Bảng:Ăn sáng
Tour number:135795976
26 690 Kč (-0 %)
Poloha a popis
Hotel je umístěn v blízkosti přístavu (150m). Dále je vzdálen 300m od známé písečné pláže Gialos a 1,5 od centra města.
Vybavení hotelu
24 hod recepce, wifi ve společných prostorech, úschovna zavazadel, restaurace, bar, telefon, Fax a kopírování, prádelna, soukromé parkoviště, lehátka a slunečníky u bazénu, bazén.

Hotel svým hostům také nabízí vícejazyčný personál, dřívější snídani, balíčky na cestu, 24 hod pokojovou službu.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí ubytování v těchto typech:

dvoulůžkový pokoj
dvoulůžkový pokoj se soukromou vířivkou
Junior Suite pro 2-3 osoby
Junior Suite se sdílenou vířivkou pro 2-3 osoby
Rodinný pokoj s výhledem do zahrady pro 4 osoby
Superior Suite se soukromou vířivkou pro 2-4 osoby

Pokoje jsou vybaveny: koupelnou se sprchou, fénem, klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, mini bar.
Stravování
Snídaně od 7:00 - 11:00hod.

Možnost dřívější snídaně, případně balíčků na výlet nebo do pokoje.
Pláž a plážový servis
Krásná písečná pláž Gialos vzdálená pouhých 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek, stejně jako ostatní služby na pláži.
Pro děti
Dětská postýlka zdarma na vyžádání.
Služby v ceně
Nabídka služeb, které jsou zahrnuty získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Poznámka
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK