Santa Monica Playa, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa Dorada, Salou, 15.9.2018, Polopenze
Santa Monica Playa
Ngày:
Loading ... 15.9. – 22.9.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày
Vận chuyển:đường hàng không (Praha)
Bảng:Polopenze
Tour number:126730973
9 990 Kč (-38 %)
200 mDistance sea
  • Air conditioning
  • Outdoor swimming pool
  • WiFi
Accommodation designation according to Tour operator: Hotel SANTA MONICA PLAYA
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky pro dospělého nebo až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem (za poplatek) a balkonem.
Poloha
Pěkný pětipodlažní hotel se nachází v hotelové čtvrti cca 300 m od centra města Salou, nejbližší obchody a bary ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu.
Vybavení
Prostorné lobby, recepce se směnárnou, výtahy, hotelová restaurace, bar na recepci a u bazénu, WI-FI v prostoru recepce zdarma (omezený dosah), internetový koutek (za poplatek). Terasa s bazénem, brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma k dispozici.
Stravování
Polopenze formou švédských stolů, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, snack.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu přes místní komunikaci. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.
Nabídka programů
program Dovolená 55+

Termíny Cena
9.6. - 16.6.2018 12 990 Kč
16.6. - 23.6.2018 13 990 Kč
15.9. - 22.9.2018 13 990 Kč
22.9. - 29.9.2018 13 490 Kč
Tipy pro správnou volbu
- program Dovolená 55+
- blízko centra střediska
- u 2 pláží s certifikátem Modrá vlajka
- možnost all inclusive
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1Eur/osoba/den pro hotely 4*, cca 0,50 Eur/osoba/den pro ostatní hotely 3* a jiná ubytovaní a to do max. výše za 7 nocí pobytu); děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Sport a zábava
Stolní tenis, herna pro děti, miniclub (4-12 let), animační programy pro děti a dospělé (pouze v hlavní sezóně).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Thành phần khách
Bảng tính
Phòng
Các phụ phí, giảm giá, các giá khác
Giá: 0
Thông tin của bên đặt hàng liên hệ
Thông tin về người đi du lịch Sao chép thông tin từ người đặt tới người khách đầu tiên
Chào mời Tên Họ tên Date of birth (day.month.year)
 
Ghi chú:
Before sending registration and order form read carefuly information about processing of personal data, which are available here. Consent to the processing of personal data will be confirmed by sending registration form.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

The placement of the accommodation facility in the map has only informative character and is provided without guarantee.

Loading...
CK