Srdce Dolomit - Marmolada, Sella Ronda, Latemar, Ý, South Tyrol - Trentino, Dolomity Superski, San Martino di Castrozza / Passo Rolle, 16.6.2018, Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối
Srdce Dolomit - Marmolada, Sella Ronda, Latemar
LM
Ngày:
16.6. – 23.6.2018
Change tour date
Thời gian:8 ngày / Đêm
Vận chuyển:Đi xe buýt (-)
Bảng:Gồm một bữa sáng và bữa trưa hoặc bữa tối
Tour number:127722034
7 690 Kč (-21 %)

Ngày này đã bán hết.

Cọn ngày khác tại đây

Accommodation designation according to Tour operator: Srdce Dolomit – Marmolada, Sella Ronda, Latemar
Popis
Náš zájezd do Dolomit (UNESCO) v Itálii Vás zavede do romantické části těchto italských Alp, kde se nad malebnými zelenými údolími tyčí velkolepé skalní stěny až do výšek přes 3 000 m. Velikou výhodou našeho zájezdu do Dolomit jsou vysokohorské silnice na Passo di Rolle, Passo Pordoi, Passo di Sella, kam nás autobus vyveze až do výšky téměř 2 000 m, odkud se dá podniknout hned několik nádherných, avšak nenáročných pěších tras pod majestátní kulisou Dolomit. Tento zájezd Vás zavede do samého srdce Dolomit k nejvyšší hoře Marmolada, která se majestátně vypíná nad údolími. Ovšem ani ostatní třítisícovky v Dolomitech si s ní v kráse nezadají. Ubytování je zajištěno v pěkném *** hotelu, pokoje mají vlastní sociální zařízení, hostům je k dispozici relaxační centrum.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 5x polopenzi, 5x ubytování v hotelu ***
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, 1/1 pokoj
Program
Den 1
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
Den 2
Lehký výlet z PASSO DI CAMPOLONGO na hřeben PRALONGIA, kde se nám cestou otvírají pěkné pohledy na skupinu SELLA a PUEZ. Zdatnější mohou pokračovat panoramatickou cestou pod vrchol SETSAS.


Den 3
Výlet z vysoko položeného sedla PASSO DI COSTALUNGA (1745 m) do skupiny ROSENGARTEN, přechod přes chaty RIF. PAOLINA (2127 m) a RIF. PEDERIVA (2273 m) a sestup údolím do VIGO DI FASSA.
Den 4
Okruh z PASSO DI ROLLE, nad kterým se klene odvážný obelisk Cimon della Pala připomínající Matterhorn a hladkostěnný lichoběžník Cimma della Vezzana, k chatě BAITA SEGANTINI, nad kterou se působivě prezentují skalní věže Paly. Pokračujeme do nádherného romantického údolí VAL VENEGIA, nad nímž se tyčí vápencové skály, až do výšky přes 3 000 m.
Den 5
Výlet ze sedla PASSO PORDOI k RIF. FREDAROLA a odtud panoramatickou cestou VIALE DEL PANORAMA. Z této cesty se naskýtají úžasné pohledy na zasněžený vrchol Marmolady, nejvyšší vrchol Dolomit. Sestup k jezeru FEDAIA. Zájemci mohou při pěkném počasí vyjet lanovkou ze sedla PORDOI na SASS PORDOI do výšky 2952m, kde se naskýtá jedinečný výhled na Marmoladu a další třítisícovky.
Den 6
Přes sedlo PASSO DI LAVAZE přejezd do lokality JOCHGRIMM (1989 m), odkud nás čeká výstup na horu WEISSHORN (2317 m). Z vrcholu se naskýtá výhled nejen na okolní dolomitské velikány, ale i také na soutěsku BLETTERBACH, která je považována za geologickou učebnici Dolomit. Místní soutěsku přirovnávají k legendárnímu Grand Canyonu. Odpoledne přejezd do městečka Cavalese, při dobrém počasí výjezd lanovkou do střediska ALPE CERMIS (lanovka v ceně zájezdu), s možností krátkého výstupu k jezeru Bombasel.
Den 7
Výlet do oblasti SASSO LUNGO (LANGKOFEL). Příjezd na sedlo PASSO DI SELLA (2180m), odkud je možná pěkná okružní panoramatická cesta pod strmými stěnami hor okolo celé skupiny Langkofel. Zájemci mohou využít lanovku k chatě T. DEMETZ a navázat na okružní cestu zpět na sedlo.
Den 8
Přjezd do Prahy v ranních hodinách
Pořadatelem tohoto zájezdu je Mayer & Crocus s.r.o., IČ 25622706.
The date was sold out, order form not available.

GPS location not available.

Chưa có đánh giá cho khách sạn này.

CK